Microbe-Lift Barley Straw Concentrated Extract 1l - extrakt z jačmennej slamy

Produkt nemá žiadne parametre.

funguje super

• kvalita
    • efektivia
    • rychlost ucinkovania
    • nizka cena

Tovar som nakupil kvoli tomu aby som bojoval proti vlakninatym riasam. Prvy tyzden ked som to nalia podla navodu som cakal rychlejsiu reakciu, ale po tyzdni sa vsetko zmenilo. Riasy sa zacali rozpadavat a ustupovat.
    Potom som este bez riedenia nalial celu nadobku do jazierka a ja si myslim ze to tyzdna bude vsetko v poriadku :)

Produkt nemá žiadne parametre.

MICROBE LIFT Barley Straw Concentrated Extract 100% biologický preparát s extrémne vysokou koncentráciou priama reakcia, reaguje priamo na potrebných miestach v zložení vody rozkladný a bio-degradujúci proces sa štartuje automaticky a ihned 100% biologicky odbúrateľný proces a obsah balenia, 0% zostatok preparátu bezpečný pre vodné živočíchy, rastliny, zvieratá a osoby s alergickou reakciou jedna odmerka/viečko se rovná niekoľkým balíkom jačmennej slamy vhodné pre celoročné použitie a aplikáciu, jednorázovo aj opakovane špeciálna účinnosť je podporená inštaláciou spodnej alebo bočnej gule pri dne jazierka

Balenie 8 oz = 944 ml

Aplikácia:

Naberte vodu z jezierka do kýbliku alebo kanvice a pridajte požadované množstvo Barley Straw Concentrated Extract.

Rozmiešajte a rozlejte rovnomerne po celej ploche jazierka. Alebo priamo vlejte požadované množstvo do jazierka aby došlo k rovnomernému rozptýleniu.

Základné dávkovanie: aplikujte niekoľko týždňov po sobe pre optimálnu účinnosť.

Cca 50 ml na 5000 litrov 1 a 2 týždeň, 3 a 4 týždeň cca 25-30 ml, dalšie týždne cca 20 ml.

Udržovacia dávky cca 30-40 ml jedenkrát za 3 týždne. V prípade narušených systémov, zanedbaných a znečistených jezierok dávky zvýšte až dvojnásobne. Předávkovánie nie je na škodu.

funguje super

• kvalita